I.   Zwroty, wymiany

1.      Klient będący konsumentem w rozumieniu odpowiednich przepisów prawa ma możliwość odstąpienia od umowy sprzedaży bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty otrzymania Towaru.

Towar należy zwrócić w stanie niezmienionym, oryginalnie zapakowany, co oznacza, że w przypadku, gdy okaże się, iż zwrócony Towar posiada uszkodzenia, zabrudzenia, nosi ślady użytkowania lub gdy występują w nim braki elementów, które stanowią jego integralną część, oświadczenie o odstąpieniu od umowy będzie uznane za nieskuteczne. 

Proponujemy odesłać towar w opakowaniu kartonowym, co zapobiegnie pognieceniu w czasie transportu i nie zmniejszy jego wartości handlowej.

  1. W celu odstąpienia od umowy sprzedaży danego towaru, Klient zobowiązany jest złożyć   pisemne oświadczenie o odstąpieniu od zawartej umowy za pomocą udostępnionego poniżej formularza zwrotu, a następnie przesłać towar na adres: KRM  WEAR  87-800 Włocławek  ul.14-go P. Piechoty 6 lok.25 z dopiskiem „Zwroty e-sklep” na własny koszt i ryzyko. Do przesyłki należy dołączyć dokument potwierdzający zachowanie terminu 14 dni w odniesieniu do konkretnych zwracanych towarów (np. paragon, faktura VAT). Pieniądze odeślemy możliwie najszybciej, maksymalnie w ciągu 5 dni roboczych od dnia otrzymania towaru, na podany przez Klienta w formularzu numer rachunku bankowego.

 

                      Formularz zwrotu (word)      |||      Formularz zwrotu (pdf)

 

  1. KRM  WEAR jako sprzedawca odpowiada wobec Klienta będącego konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego za niezgodność z Umową sprzedaży Towaru zakupionego przez tego konsumenta, w zakresie określonym Ustawą o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej i zmianie Kodeksu cywilnego z dnia 27 lipca 2002 r. oraz innymi odpowiednimi przepisami.
  2. Dopuszczamy możliwość wymiany towarów, w przypadku, gdy zamówiony rozmiar nie odpowiada klientowi lub z innych przyczyn. Przed odesłaniem towaru na wymianę niezbędny jest jednak kontakt z obsługą Sklepu - mailowy lub telefoniczny celem upewnienia się, co do możliwości wymiany na interesujący klienta rozmiar lub asortyment. Dopiero po uzgodnieniu z obsługą Sklepu co do możliwości wymiany, Klient może odesłać towar w stanie niezmienionym wraz z paragonem zakupu lub fakturą na własny koszt na wskazany adres: KRM  WEAR  87-800 Włocławek  ul.14-go P. Piechoty 6 lok.25  z dopiskiem „Wymiany e-sklep” Przy odesłaniu wymienionego towaru Klient zostanie obciążony kosztami pobrania w wysokości kosztów samej przesyłki. Czas reakcji na wymianę wynosi 14 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki.